פרסום דרושים בחינם באתר

מחפשים עובדים? פרסמו משרה ותנו ל JOBOT להביא לכם את המועמדים הטובים ביותר

אצלנו ב-JOBOT תוכלו לפרסם את המשרות שלכם. מדובר באתר חיפוש עבודה חדשני ומתקדם שמגיע לחשיפה גבוהה של קהל מחפשי עבודה מגוון מאוד.

1. פרטי המשרה

2. שכר

משרות עם מידע מפורט יותר לגבי שכר יכולות להביא יותר מועמדים רלוונטים ולחסוך לכם זמן יקר בסינון מועמדים - אל תתקמצנו במידע

3. סיווגים רלונטיים

יש לבחור לפחות סיווג אחד למשרה. אין הגבלה על מספר סיווגים אך רק רלוונטיים באמת יאושרו.

4. פרטים להגשת מועמדות

ספרו לנו לאן להפנות את פרטי המועמדים שרוצים להגיע אליכם. אם אתם עובדים עם מערכת גיוס ציינו את קוד המשרה בשדה "נושא המייל".

5. פרטי המפרסם

הפרטים הבאים לא יהיו חשופים למועמדים (מלבד שם החברה). הזנת פרטים תקינים ונכונים נדרשת לקבלת מייל אימות ולאפשרות עריכת המשרה במידת הצורך בהמשך

כדי למצוא עובדים טובים צריך לעשות לפרסם משרה עם כל היתרונות שלה במקום בולט וטוב! זה המפתח להצלחת התהליך ולמניעת בזבוז זמן וכסף יקרים. התהליך מתחיל מאופן כתיבת תיאור המשרה ומסתיים בפלטפורמה שבה תבחרו לפרסם את המשרה שלכם. יש היום מגוון רחב של אפשרויות לפרסום משרות, החל מעיתונות מודפסת, דרך אתרים חינמיים ועד אתרים בתשלום.

אתרים מומלצים לפרסום משרות
יש כיום המון אתרי דרושים שתוכלו לפרסם בהם את המשרות שלכם. בחלקם תוכלו לפרסם משרות בחינם ובחלק אחר תצטרכו לשלם עבור פרסום המשרה. ההמלצה שלנו היא לפרסם רק באתרים שאתם סומכים עליהם שהם יגיעו לקהל מחפשי עבודה רלוונטי עבורכם, בין אם מדובר בפרסום חינם ובין אם בפרסום בכסף. לפני שאתם מפרסמים בידקו כמה ואיזה משרות מפורסמות באתר בשוטף והם זה תואם את מה שאתם מחפשים. כמו כן מומלץ לבדוק את האתר מבחינת הסדר והארגון שלו. האם הוא מחולק לקטגוריות לפי משרות ואיזורים, האם החיפוש בו יעיל וקל, האם הוא קריא ונגיש וכו'. ככל שאתר יהיה מוצלח יותר, הוא גם ייהנה מחשיפה גבוהה יותר ויהיה לכם כדאי לפרסם בו.

פרסום משרות בכל התחומים
עולם הגיוס וחיפוש העבודה נמצא בצמיחה גדולה מאוד בשנים האחרונות ואנו עדים להמון פלטפורמות חדישות ומתקדמות. יש אתרים נישתיים שמיועדים לתחום עיסוק ספציפי ויש אתרים כלליים שמיועדים לפרסום משרות בכל התחומים. JOBOT הוא אתר חיפוש עבודה מקיף וגדול במיוחד שכולל ריכוז משרות במגוון רחב של תחומים. כדי להפוך את השפע לנגיש יותר, חילקנו את האתר לפי קטגוריות של תחומים, מה שמאפשר חיפוש יעיל וקליל. עבורכם, המפרסמים, זה מהווה יתרון גדול שכן מי שרלוונטי למשרה שאתם מפרסמים יגיע אליה ישירות ויעביר אליכם קורות חיים מתאימים.

גיוס עובדים בדרך הקלה
לא קל לגייס עובדים, במיוחד כאלו שיתמידו ויישארו איתכם לאורך זמן. בנושאי שימור עובדים אין לנו יותר מידי מה לתרום ואנחנו לגמרי סומכים עליכם שתעשו את המיטב. אנחנו כאן כדי להפוך את משימת הגיוס המאתגרת לנוחה יותר ואולי גם מהירה יותר. יצרנו אתר חיפוש עבודה מתקדם שבו תוכלו לפרסם את המשרות שלכם בכל התחומים. הפרסום באתר פשוט ומגיע באופן ישיר לקהל יעד רלוונטי.

בואו להציץ על פלטפורמת גיוס העובדים המתקדמת JOBOT! תוכלו לפרסם את המשרות שלכם בקלות ובמהירות באתר ולדאוג שהן יגיעו בדיוק לקהל היעד הרלוונטי עבורכם.